Prywatna Praktyka Stomatologiczna "DENTATUS" - Joanna Wołoszyn
ul. Żeromskiego 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza
ikona phone
rejestracja telefoniczna
32 261-95-72, 884-906-884
slajd5 slajd2 slajd4 slajd-acron

Przychodnia stomatologiczna w Dąbrowie Górniczej

Dentatus to przychodnia stomatologiczna z Dąbrowy Górniczej, która świadczy usługi związane z profilaktyką i leczeniem uzębienia u dzieci oraz dorosłych. W codziennej pracy korzystamy ze znieczulenia komputerowego WAND. Również do leczenia kanałowego czy zachowawczego wykorzystujemy bezpieczne materiały.

Specjaliści zatrudnieni w naszej przychodni stomatologicznej mają wieloletnie doświadczenie w pracy w zawodzie dentysty. Udzielają porad dotyczących troski o higienę jamy ustnej oraz opracowują kompleksowy plan leczenia. Osoby, którym zależy nie tylko na zdrowym, ale też pięknym uśmiechu, mogą skorzystać w naszej przychodni stomatologicznej z zabiegów stomatologii estetycznej czy wybielania. 

W Naszym gabinecie znajdą Państwo fachową poradę, miłą atmosferę oraz szeroką gamę usług. Nasz personel to zespół ambitnych i świetnie wykształconych lekarzy i asystentek, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje w licznych kursach oraz szkoleniach.

lek. stom. Joanna Wołoszyn
Specjalizacja Stomatologii ogólnej I stopnia
lek. stom. Seweryn Schwarz
lek. stom. Józef Krupiński
Specjalizacja Chirurgii twarzowo-szczękowej
lek. stom. Jakub Białek
Implantolog
Magdalena Guzik
higienistka stomatologiczna

Stomatolodzy i protetycy pracują z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który znajduje zastosowanie nie tylko w polskich przychodniach stomatologicznych, ale też w gabinetach w całej Europie.

 

ikona czasu
Zapraszamy
Poniedziałek: 9.00 - 20.00
Wtorek: 9.00 - 20.00
Środa: 9.00 - 20.00
Czwartek: 9.00 - 20.00
Piątek: 9.00 - 20.00
 
rejestracja telefoniczna:
32 261-95-72
 
Bezbolesne znieczulenie komputerowe WAND