Prywatna Praktyka Stomatologiczna "DENTATUS" - Joanna Wołoszyn
ul. Żeromskiego 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza
rejestracja telefoniczna
32 261-95-72, 884-906-884
slajd5 slajd2 slajd4 slajd-acron

Dentatus - gabinet stomatologiczny Dąbrowa Górnicza

Twój dentysta - fundament zdrowia i dobrego samopoczucia

Jakże często na zdrowie jamy ustnej patrzymy, jako na coś odrębnego, niezwiązanego z naszym ogólnym stanem zdrowia. W rzeczywistości zdrowie naszych zębów i dziąseł jest splecione z resztą naszego organizmu. Twoje usta to główne wejście do Twojego ciała. Dziąsła i zęby są połączone z układem pokarmowym, nerwowym, hormonalnym, limfatycznym, systemem szkieletowym i krwioobiegiem. Wszystko, co wywołuje choroby wpływa także w negatywny sposób na naszą jamę ustną. Właśnie, dlatego dentysta jest tak ważny dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Stomatolog jest ekspertem w rozpoznawaniu i leczeniu chorób zębów i dziąseł, które mogą mieć wpływ na ogólny stan zdrowia. Najważniejsze jest jednak to, że Twój stomatolog pomoże Ci zapobiec poważnym i kosztownym problemom zdrowotnym zanim się pojawią.

W Naszym gabinecie znajdą Państwo fachową poradę, miłą atmosferę oraz szeroką gamę usług. Nasz personel to zespół ambitnych i świetnie wykształconych lekarzy i asystentek, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje w licznych kursach oraz szkoleniach.

lek. stom. Joanna Wołoszyn
Specjalizacja Stomatologii ogólnej I stopnia
lek. stom. Mateusz Wajdzik
Specjalizacja Protetyki stomatologicznej
lek.stom. Józef Krupiński
Specjalizacja Chirurgii twarzowo-szczękowej

Wieloletnie doświadczenie wraz z posiadanym nowoczesnym sprzętem specjalistycznym pozwala nam spełniać Państwa wysokie oczekiwania.

Zapraszamy
Poniedziałek: 8.00 - 20.00
Wtorek: 8.00 - 18.00
Środa: 10.00 - 18.00
Czwartek: 12.00 - 20.00
Piątek: 12.00 - 20.00
Sobota: Pierwsza sobota miesiąca
 
rejestracja telefoniczna:
32 261-95-72
 
Bezbolesne znieczulenie komputerowe WAND