Prywatna Praktyka Stomatologiczna "DENTATUS" - Joanna Wołoszyn
ul. Żeromskiego 13, 41-300 Dąbrowa Górnicza
ikona phone
rejestracja telefoniczna
32 261-95-72, 884-906-884
slajd5 slajd2 slajd4 slajd-acron

Program finasowania usług medycznych MediRaty

Jesteśmy pionierami w przyjaznym finansowaniu usług medycznych. Ułatwiamy życie tysiącom Pacjentów unikalnym rozwiązaniem, łączącym atuty najniższych kosztów i najwyższej dostępności. Nasze priorytety to zapewnianie pełnego bezpieczeństwa danych, rzetelna ocena ryzyka kredytowego, chroniąca finanse Pacjenta, najwyższa jakość relacji i pielęgnowanie zaufania, którym Pacjenci codziennie nas obdarzają.

Jakub Czarzasty
Prezes Zarządu Medical Finance Group SA

Zapłata za usługi stomatologa w systemie ratalnym

Rozumiemy, że usługi stomatologa mogą być dla wielu osób kosztowne. Wybielanie zębów czy ich leczenie często stanowią spore obciążenie dla domowego budżetu. Nie każdą wizytą u stomatologa możesz zaplanować z wyprzedzeniem, dlatego na wypadek nagłych sytuacji możesz zawnioskować o pożyczkę medyczną. Program MediRaty to rozwiązanie dla osób, które nie chcą rezygnować z wysokiej jakości usług dentystycznych ze względu na ograniczone zasoby finansowe.

Z systemem MediRaty pacjent może ubiegać się o finansowanie szerokiego wachlarzu zabiegów u stomatologa na dogodnych warunkach. Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl.
W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że nasza firma została zarejestrowana w systemie MediRaty (Medical Finance Group Spółka Akcyjna, która rozpoczęła działalność w 2010 roku jako RATALNIE.COM Spółka Akcyjna).

Co wyróżnia MediRaty:

• Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.

• Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.

• Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.

• Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Jak to działa?

jak to działa ikona
Zdolność kredytowa.

Dla Pacjenta lub osoby zaciągającej zobowiązanie na rzecz Pacjenta (np. rodzic względem dziecka) lub pupila, kluczowym warunkiem korzystania z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej.

ikona formalności czas
Formalności w 4 minuty.

Potwierdzenie zdolności kredytowej na usługi medyczne w przypadku systemu MediRaty jest proste i trwa zaledwie 4 minuty. Wystarczy telefon do Konsultanta (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

ikona dostęp do klinik
Ułatwiony dostęp do prywatnych klinik w całej Polsce.

Dobra historia kredytowa i stałe dochody dają ogromne możliwości korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz usług klinik urody, gabinetów rehabilitacyjnych.

ikona czasu
Zapraszamy
Poniedziałek: 9.00 - 20.00
Wtorek: 9.00 - 20.00
Środa: 9.00 - 20.00
Czwartek: 9.00 - 20.00
Piątek: 9.00 - 20.00
 
rejestracja telefoniczna:
32 261-95-72
 
Bezbolesne znieczulenie komputerowe WAND